1. home Strona główna
  2. / O firmie - AutoStrefa - akcesoria samochodowe sklep internetowy

O firmie – AutoStrefa części i akcesoria samochodowe sklep internetowy

Istniejemy na polskim rynku motoryzacyjnym od 1999r. Jako fila w Jaworznie od 2014r. Dzięki takiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu maksimum zadowolenia z obsługi oraz profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru części zamiennych. Zawsze chętnie doradzamy naszym klientom, gdyż ich zadowolenie z zakupu oraz profesjonalna obsługa klienta to nasze priorytety. Posiadamy lub jesteśmy w stanie sprowadzić części do wszystkich marek samochodowych dostępnych na polskim rynku motoryzacyjnym. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo zróżnicowane akcesoria samochodowe.

Sklep internetowy AutoStrefa oferuje także wyposażenie warsztatów oraz profesjonalny sprzęt. Tak bogata i zróżnicowana oferta wyróżnia nas na tle innych sklepów naszej branży.  Zapewniamy Państwu dostęp do producentów części na tzw. pierwszy montaż jak i ich tańszych zamienników. Jesteśmy w stanie sprowadzić każdą część, która jest dostępna na polskim rynku części zamiennych do pojazdów osobowych, a nawet w pewnym zakresie ciężarowych i motocyklowych. AutoStrefa – akcesoria samochodowe online posiada również szeroki wybór akcesoriów samochodowych, chemii, wycieraczek oraz akumulatorów.

Dzięki temu, że na rynku motoryzacyjnym jesteśmy obecni już od 20 lat znamy doskonale specyfikę branży motoryzacyjnej, a także potrzeby klientów. Nasz doświadczony zespół to grono specjalistów i entuzjastów motoryzacji, co sprawia, że doradzają zawsze najlepsze rozwiązanie każdemu klientowi.

Zadowolenie i dobre samopoczucie klientów podczas dokonywania zakupu to nasz priorytet. Jesteśmy otwarci na naszych klientów, dlatego zachęcamy do kontaktu osobistego, mailowego lub telefonicznego – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszego sklepu, autoczęści i akcesoriów samochodowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – AutoStrefa akcesoria samochodowe Katowice, Jaworzno oraz cała Polska.